Witamy na stronie Szyszki-Karting!

Znajdziecie tu informacje na temat zakręconych prędkością, benzyną i adrenaliną braci Szyszko czyli nas - Szymka i Maćka. Jesteśmy wielkimi fanami kartingu i będziemy opisywać tu nasze zmagania na torach wyścigowych. Wyznajemy zasadę GO HARD OR GO HOME więc emocji nie zabraknie. Gokarty to nie tylko nasze hobby - to nasz sposób na życie, uczą wygrywać, czasem dają poczuć smak porażki. Na szczęście częściej na naszych twarzach widnieje wielki uśmiech.
Zapraszamy!

Newsy


21-10-2015 SZYMON SZYSZKO WYGRYWA INTERNATIONAL FINAL ROK CUP 2015

Nieprawdopodobne tempo, całkowita de klasyfikacja reszty stawki i zasłużone zwycięstwo... Tak w kilku słowach można opisać to czego dokonał w miniony weekend na torze South Garda Karting w Lonato Szymon Szyszko. Młody zawodnik Automobilklubu Morskiego , startujący w zmaganiach International Final ROK CUP 2015 wygrał czasówkę i wszystkie możl..


21-10-2015 KOLEJNE PODIUM SZYMONA SZYSZKO W LONATO

Zaledwie tydzień minął od włoskiego Finału Jesieni, podczas którego Szymon Szyszko stanął na 3 stopniu podium, a kolejny tytuł jednego z najlepszych kierowców ROK’a na torze w Lonato ląduje na jego koncie. Ostatnie zawody na torze w Lonato były kontynuacją przygotowań braci Szyszko do Finału Światowego serii ROK CUP. Szymon pod..


24-09-2015 SZYMON SZYSZKO I MISTRZOWSTWA WŁOCH

W dniach 5-6 września, na jednym z najbardziej profesjonalnych, kartingowych torów świata- włoskim Adria International Raceway rozegrane zostały Mistrzostwa Włoch. W zawodach uczestniczyć mogli wyłącznie kierowcy, którzy wzięli udział w minimum 4 rundach serii ROK CUP ITALIA. W stawce ponad 200 zawodników nie zabrakło reprezent..


06-08-2015 NOCNY WYŚCIG WE WŁOSZECH.

W miniony weekend na jednym z najlepszych torów kartingowych na świecie, a mianowicie Adria International Raceway odbyła się przed ostatnia runda włoskiej serii ROK Area Nord. Ciekawostką było to, że zawody rozgrywane były od godzin wieczornych do północy, a nawet później. Szymek kontynuował starty w klasie Super ROK, Maciek po..


14-07-2015 2° TROFEO D'ESTATE W LONATO

Nadeszły upragnione wakacje, a wraz z nimi dla wielu odpoczynek. Chwili na oddech nie dają sobie jednak bracia Szyszko. Miniony weekend spędzili na torze South Garda Karting w słonecznym, włoskim Lonato. Podczas treningów Maciek należał do grupy najszybszych zawodników niestety do wyścigów nie przystąpił. Podczas ostatniego tre..