Witamy na stronie Szyszki-Karting!

Znajdziecie tu informacje na temat zakręconych prędkością, benzyną i adrenaliną braci Szyszko czyli nas - Szymka i Maćka. Jesteśmy wielkimi fanami kartingu i będziemy opisywać tu nasze zmagania na torach wyścigowych. Wyznajemy zasadę GO HARD OR GO HOME więc emocji nie zabraknie. Gokarty to nie tylko nasze hobby - to nasz sposób na życie, uczą wygrywać, czasem dają poczuć smak porażki. Na szczęście częściej na naszych twarzach widnieje wielki uśmiech.
Zapraszamy!

Newsy


27-04-2016 SZYMON SZYSZKO 7. NA TORZE W ADRII

Szymon Szyszko po raz kolejny dowiódł, że nie jest mu obca ostra, włoska jazda. W miniony weekend, na doskonale znanym kierowcy torze Adria International Raceway rozegrana została 3. runda ROK CUP ITALIA AREA NORD. Szymon prezentując świetne tempo podsumowuje finał na 7 miejscu. Niestety, ponownie na torze nie zobaczyliśmy młodszego z braci ..


05-04-2016 KOLEJNE ZMAGANIA WE WŁOSZECH

Po krótkiej przerwie Szymek powraca na tor kartingowy. Tym razem zawody serii ROK Cup Italia AREA NORD odbyły się na torze Siedmiu Jezior w Castelletto di Branduzzo. W wyścigach ponownie nie zobaczyliśmy młodszego z braci Szyszko – Macieja, którego uraz żeber powrócił podczas sesji treningowych. Wolne treningi rozpoc..


21-03-2016 PODIUM SZYMONA SZYSZKO NA INAUGURACJĘ SEZONU KARTINGOWEGO.

Sukcesem zakończył się pierwszy w tym sezonie start Szymona Szyszko. Na torze South Garda Karting we włoskim Lonato stanął na drugim stopniu podium klasy Senior ROK. W 27° edycji TROFEO DI PRIMAVERA nie wystartował młodszy z braci Szyszko – Maciej, który doznał urazu żeber podczas wcześniejszych treningów. Weekend standardo..


05-03-2016 PLANY NA SEZON 2016

Chłopcy zaliczyli pierwsze w tym roku testy. Odbyły się one w Lonato, na nowej nitce toru South Garda Karting. Oznacza to, że szykują się do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu 2016. Plan podobny do zeszłorocznego czyli starty w serii ROK Cup Italia AREA NORD, a także wybrane imprezy ROK CUP Italia i naturalnie INTERNATIONAL FINAL.Dodatko..


14-01-2016 GALA SPORTU KARTINGOWEGO 2015

W piątek odbyło się uroczyste wręczenie nagród za sezon 2015. Pomimo faktu, że bracia Szyszko nie startowali w tym roku w Polsce zostali zaproszeni na galę po odbiór jednej, bardzo ważnej nagrody. Szymek otrzymał pamiątkowe trofeum za zwycięstwo w Światowym Finale ROK'a. To wielki sukces, dlatego Główna Komisja Sportu Kartingow..