Witamy na stronie Szyszki-Karting!

Znajdziecie tu informacje na temat zakręconych prędkością, benzyną i adrenaliną braci Szyszko czyli nas - Szymka i Maćka. Jesteśmy wielkimi fanami kartingu i będziemy opisywać tu nasze zmagania na torach wyścigowych. Wyznajemy zasadę GO HARD OR GO HOME więc emocji nie zabraknie. Gokarty to nie tylko nasze hobby - to nasz sposób na życie, uczą wygrywać, czasem dają poczuć smak porażki. Na szczęście częściej na naszych twarzach widnieje wielki uśmiech.
Zapraszamy!

Newsy

15-02-2017 BRACIA SZYSZKO W CZOŁÓWCE ROK CUP AREA NORD

Po długiej, zimowej przerwie kartingowe emocje wracają. W miniony weekend tor Adria International Raceway gościł uczestników 1. rundy ROK CUP Area Nord. Świetne tempo zaprezentowali bracia- Maciej i Szymon Szyszko, ścigający się w klasie SENIOR ROK. Kierowcy walcząc o jak najlepszy wynik uplasowali się tuż za podium zawodów. Nowy sez..

23-01-2017 PLANY NA SEZON 2017

Nowy sezon zbliża się wielkimi krokami, jak co roku Szymon i Maciej zaczynają od treningów we Włoszech , w tym roku bedą rywalizować w tej samej kategorii Senior ROK . Po kilku weekendach rozgrzewki będzie można rozpocząć walkę na torze. W 2017 plan jest podobny do minionego czyli włoska edycja Pucharu ROK, oraz kilka dodatkowych imprez kart..

11-10-2016 SZYMON SZYSZKO ZWYCIĘZCĄ PUCHARU JESIENI , MACIEK NA DRUGIM STOPNIU PODIUM.

W miniony weekend na włoskim torze South Garda Karting w Lonato rozegrana została druga odsłona  26 edycji Trofeo Autunno. Szymon Szyszko zwyciężył w klasyfikacji generalnej Senior, młodszy z braci Maciej zajął drugie miejsce w kategorii Junior. Po spędzonym tydzień wcześniej weekendzie na tym samym torze bracia Szyszko oraz obsługujący ich t..

05-10-2016 SZYMON SZYSZKO ZWYCIĘŻA W LONATO

W miniony weekend na włoskim torze South Garda Karting w Lonato, rozegrana została 1. prova 26° Trofeo Autunno. Międzynarodową stawkę kierowców uzupełnili również bracia Szyszko, którzy przygotowują się do tegorocznego Finału Światowego ROK CUP. Obaj zaprezentowali świetne tempo, a Szymon stanął na najwyższym stopniu podium..

08-09-2016 ŚWIETNE TEMPO MAĆKA W SZWECJI

W miniony weekend wziął udział w finałowej (3) rundzie serii CIK-FIA Academy Trophy. Na torze w Kristianstadt kierowca prezentował świetne tempo. Po serii przygotowań, w piątek przystąpił do kwalifikacji. Czas okrążenia na poziomie 52.122s. plasuje go na 4 miejscu w grupie i 11 w podsumowaniu całej klasy Academy Trophy.Sobota to biegi eliminac..