Witamy na stronie Szyszki-Karting!

Znajdziecie tu informacje na temat zakręconych prędkością, benzyną i adrenaliną braci Szyszko czyli nas - Szymka i Maćka. Jesteśmy wielkimi fanami kartingu i będziemy opisywać tu nasze zmagania na torach wyścigowych. Wyznajemy zasadę GO HARD OR GO HOME więc emocji nie zabraknie. Gokarty to nie tylko nasze hobby - to nasz sposób na życie, uczą wygrywać, czasem dają poczuć smak porażki. Na szczęście częściej na naszych twarzach widnieje wielki uśmiech.
Zapraszamy!

Newsy

24-05-2017 BRACIA SZYSZKO NA PODIUM W LIGNANO

W miniony weekend bracia Szyszko ponownie potwierdzili, że są w tym sezonie w świetnej formie. Szóstą już odsłonę kartingowej serii ROK CUP AREA NORD obaj podsumowali na podium- Maciek na 2 miejscu, Szymon 3. Punktami zdobytymi na Circuito Internazionale Friuli Venezia Giulia Maciek umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji generalnej SENIO..

08-05-2017 MACIEJ SZYSZKO ZWYCIĘŻA W CASTELLETTO I ZOSTAJE LIDEREM W GENERALCE PUCHARU ROK CUP ITALIA

Kolejna już piąta odsłona włoskiej edycji pucharu ROK rozegrana została na torze 7 Laghi Kart w Castelletto di Branduzzo. W klasie Senior zwyciężył Maciej Szyszko, Szymon po awarii elektryki podczas deszczowego finału uplasował się na 5. pozycji w tej samej kategorii. Po tych zawodach Maciej znajduje się na szczycie ponad pięćdziesięcioosobowe..

19-04-2017 BRACIA SZYSZKO NA PODIUM W ADRII

Bracia - Maciej i Szymon Szyszko są w tym roku w świetnej formie. Potwierdzili to podczas wielkanocnych zmagań, 4 rundy ROK CUP ITALY AREA NORD . Ścigając się na torze Adria International Raceway, przez całą niedzielę nadawali tempo reszcie stawki SENIOR ROKA. Ostatecznie Maciek uplasował się na najwyższym stopniu podium, a Szymon zajął 3 pozycję.&..

23-03-2017 MACIEK SZYSZKO NA PODIUM W LONATO. SZYMON 11.

Za nami 3. Runda ROK CUP AREA NORD w Lonato. Udział w kolejnej rundzie poprzedziły kilkudniowe treningi wraz z Teamem ACR. Niedzielne zmagania o punkty tradycyjnie rozpoczęły się od kwalifikacji. Szymon zanotował 2. rezultat w swojej grupie (48.832s.), będący jednocześnie 6. najlepszym czasem okrążenia w całej stawce. Maciej z powodu awarii silnik..

12-03-2017 SZYMON SZYSZKO NA PODIUM, MACIEJ 4

Podczas zeszłoweekendowych rozgrywek 2. rundy serii ROK CUP Area Nord na torze Winner w Nizza Monferrato Szymek stanął na 2 miejscu podium . Młodszy z braci- Maciej, odrabiając straty po pechowym półfinale ostatecznie zajął 4 miejsce w finale. Niedzielne zmagania SENIOR ROKA rozpoczęły się dla nich obiecująco. Szymon zanotował 2. czas kwali..