Witamy na stronie Szyszki-Karting!

Znajdziecie tu informacje na temat zakręconych prędkością, benzyną i adrenaliną braci Szyszko czyli nas - Szymka i Maćka. Jesteśmy wielkimi fanami kartingu i będziemy opisywać tu nasze zmagania na torach wyścigowych. Wyznajemy zasadę GO HARD OR GO HOME więc emocji nie zabraknie. Gokarty to nie tylko nasze hobby - to nasz sposób na życie, uczą wygrywać, czasem dają poczuć smak porażki. Na szczęście częściej na naszych twarzach widnieje wielki uśmiech.
Zapraszamy!

Newsy

25-10-2017 BRACIA SZYSZKO W ŚWIATOWEJ CZOŁÓWCE ROK CUP

Jak co roku, na torze South Garda Karting we włoskim Lonato spotkali się ROKKERSI z całego świata. Stawkę ponad 400 kierowców z 50 krajów uzupełnili również Maciej i Szymon Szyszko. Bracia ścigali się w zaawansowanej klasie SENIOR ROK. Maciek utrzymywał prowadzenie przez cały weekend, a o jego wygranej zaważył ostatni zakręt gł..

10-10-2017 SZYMON SZYSZKO NA PODIUM WŁOSKIEGO PUCHARU JESIENI

W miniony weekend na torze South Garda Karting w Lonato rozegrano finał 27 Pucharu Jesieni , na którym pojawiło się 350 zawodników z ponad 30 krajów . Zawody były ostatnimi przed najważniejszą imprezą sezonu- Finałem Światowym ROK CUP. Świetne tempo zaprezentował Szymon Szyszko, który wywalczył 3 stopień podium w stawce ..

21-09-2017 SZYMON NA PODIUM W FINALE WŁOSKIEJ EDYCJI ROK CUP

Ostatni weekend to impreza podsumowująca włoski sezon serii ROK CUP. Na torze w Adrii spotkało się ponad 170 zawodników z 15 krajów . Niestety, wskutek kontuzji kostki na liście startowej zabrakło Maćka Szyszko -zwycięzcy północnej strefy w kategorii SENIOR ROK . Na torze obecny był jednak Szymek.Kierowca tradycyjnie przygotowy..

02-08-2017 MACIEK SZYSZKO ZWYCIĘZCĄ SEZONU ROK CUP ITALY NORD

Miniony weekend był rozstrzygającym dla uczestników tegorocznych rywalizacji serii ROK CUP AREA NORD. Na torze 7 Laghi Kart w Castelletto di Branduzzo rozegrana została 9 runda włoskiego pucharu. W zmaganiach nie mogło zabraknąć również braci Szyszko, którzy ukończyli finały na: Maciek- 5 miejscu, a Szymon 18. Emocjonujący sezo..

05-07-2017 MACIEJ SZYSZKO ZWYCIĘZCĄ 4 TROFEO D ESTATE

Maciej Szyszko w miniony weekend na kartingowym torze South Garda Karting w Lonato zdominował stawkę SENIOR ROKA i wygrał 4 TROFEO D’ESTATE wchodzące również do klasyfikacji 8 rundy ROK CUP ITALY AREA NORD. Szymon Szyszko uplasował się na 13 pozycji. Wyścigowi bracia już podczas sobotniej czasówki udowadniają dobre tempo. Treni..